Get Adobe Flash player

Мы работаем для Вас 24 часа/7 дней в неделю тел: (063) 285 78 69    (097) 757 02 31

Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Жива музика, Дискотека, Тамада. (Фастів, Біла Церква, Васильків, Макарів, Київ)

                     
Погодьтесь, клопіт з приводу організації свята віднімає багато часу та сил. Все потрібно продумати до найменьших деталей. Це і місце святування, і оформлення залу, кухня, розваги для гостей і т.п. Все це може стати причиною того, що на Вашому святі Ви почуватиметесь як на роботі. Так було раніше. Але від нині все по іншому! Вас більше не турбуватиме організація весілля, ювілею, корпоративу. Все це наша робота.
 
  Компанія «SOUND COMPANY» вже більше 7 років професійно надє музичні та івент послуги. Працючи в таких містах як Фастів, Біліа Церква, Васильків, Макарів, Київ та інших , ми здобули безцінний досвід організації та проведення будь-якого заходу.
Ми знаємо як зробити Ваше свято дійсно яскравим, цікавим та незабутнім!

 
  Ми допоможемо Вам підібрати місце для проведення Вашого свята. Для цього у нас є декілька пропозицій, ознайомитись з якими детально можна в розділі банкетні зали.
 Ось деякі з них:
ресторан-готель «Унава», кафе-бар "Золота підкова", кафе "Кооператор", зал для банкетів "Банкетний Двір" та т.і.
 
  Крім підбору місця для святкування ми займемось також, його оформленням.
Повітряні кульки (широкий вибір фігур), живі квіти та оригінальні композиції з них, декорування тканиною – все це допоможе прикрасити найпростіший банкетний зал.

 
  Музичне оформлення свята (музика на весілля, ювілей) нікого не залишить байдужим, а коли на ньому беде присутній професійний вокаліст (жива музыка)то він створить  оригінальну атмосферу, яка надовго запамятається Вашим запрошеним.
 
  Звісно, жодне яскраве свято не може обійтись без розваг. Про це подбає наш тамада (ведучий).
 А про те, щоб через декілька років, Ви могли пригадати яскраві моменти Вашого свята, перегортуючи фотоальбом або переглядаючи відео, подбають наш фотограф
та відеооператор.
Тамада, Живая музыка
  Зв’яжіться з нами і Вас більше не турбуватиме організація свята, ми все зробимо за Вас!
 

  І пам’ятайте: ЯСКРАВЕ СВЯТО ДЛЯ ЯСКРАВИХ ЛЮДЕЙ!!!